Sorteer op: Relevantie
Prijs: Laag naar hoog, Hoog naar laag

 
Afbeelding van ACT 4xLC - 4xLC Tight Buffer 50/125um OM3 indoor kabel 120 m
 
€449.99
Meer informatie

 
Afbeelding van ACT 4x LC-4x LC Tight Buffer 9/125um OS2 indoor kabel 100m
 
€339.99
Meer informatie

 
Afbeelding van ACT 4x LC-4x LC Tight Buffer 9/125um OS2 indoor kabel 20 m
 
€149.99
Meer informatie

 
Afbeelding van ACT 4x LC-4x LC Tight Buffer 9/125um OS2 indoor kabel 80 m
 
€289.99
Meer informatie

 
Afbeelding van ACT Fiber optic SC-SC duplex adapter multimode OM2
 
€4.99
Meer informatie

 
Afbeelding van ACT LC 50/125um OM3 pigtails (12 stuks) 1 m
 
€67.99
Meer informatie

 
Afbeelding van ACT LC 50/125um OM4 pigtails (12 stuks) 1 m
 
€72.99
Meer informatie

 
Afbeelding van ACT LC 50/125um OS2 pigtails (12 stuks) 1 m
 
€75.99
Meer informatie

 
Afbeelding van ACT LC glasvezel demper
 
€16.99
Meer informatie

 
Afbeelding van ACT LC-LC 50/125um OM2 Duplex fiber optic patchkabel 1.5 m
 
€20.99
Meer informatie